Lista aktualności Lista aktualności

Komunikat dot. ograniczeń (w tym sprzedaży drewna)

Z uwagi na przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się koronawirusa, wszystkich Interesantów prosimy o załatwianie spraw za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.

Jeżeli uważacie Państwo, że Wasz przyjazd  do biura Nadleśnictwa Runowo jest koniecznością, to prosimy o wcześniejsze umawianie się telefonicznie. Prosimy wziąć pod uwagę, że większość pracowników w najbliższym czasie będzie wykonywać pracę zdalną. Od dnia wczorajszego , zgodnie z Decyzją nr 9 Nadleśniczego Nadleśnictwa Runowo zawiesiliśmy działalność edukacyjną społeczeństwa, aż do odwołania.

Nie jest to łatwy czas dla nas wszystkich, ale wierzymy, że zachowanie spokoju oraz przestrzeganie wytycznych i obostrzeń ustanowionych aktualnie przez władze państwowe pozwoli nam skutecznie ograniczyć zagrożenie.

Dodatkowo informujemy, że sprzedaż drewna w biurze nadleśnictwa oraz podległych leśnictwach będzie odbywała się tylko w czwartki.

Prosimy do niezbędnego minimum ograniczyć bezpośredni kontakt, gdyż większość spraw można załatwić kontaktując się z nami telefonicznie lub za pomoca poczty elektronicznie.

Dziękujemy za zrozumienie.